ill titleWyniki PALP w sezonie 2006-2007

Na podstawie informacji własnych oraz serwisów zdziarzec.go.pl, janovia.ovh.org

Tabela rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) w sezonie 2006-07
W sezonie 2006-2007 do rozgrywek stanęło o trzy zespoły więcej niż w roku poprzednim. Z czterdziestu jeden klubów LZS istniejących na terenie powiatu mieleckiego, aż dziesięć uczestniczy w lidze amatorskiej.

Miejsce--- Zespół--------------------------------- Mecze--- Punkty--- Bramki---
1.LKS Zdziarzec184166:28
2.LKS "Sprint" Żarówka183961:34
3.LKS "Skorpion" Wylów173545:17
4.LKS "Janovia" Janowiec183452:34
5.LKS "Sokół" Partynia172530:37
6.LKS "Błękitni" Jaślany172034:35
7.LUKS "Grunwald" Padew Narodowa201640:42
8.LKS "Apollo" Dulcza Mała181732:43
9.LKS "Madras" Goleszów15714:48
10.LKS Dąbie17723:79


Wyniki 18 (ostatniej) kolejki PALP (10.06.2007):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Janovia" Janowiec-LKS "Sprint" Żarówka2:2
LKS "Błękitni" Jaślany-LKS Zdziarzec0:1
LKS "Skorpion" Wylów-LKS "Madras" Goleszów0:0
LKS "Apollo" Dulcza Mała -LKS "Sokół" Partynia3:0 (v.o.)
LKS Dąbie-LUKS "Grunwald" Padew Narodowa0:0


Wyniki 17 kolejki PALP (03.06.2007):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS Dąbie-LKS "Janovia" Janowiec1:7
LKS Zdziarzec-LKS "Apollo" Dulcza Mała9:2
LKS "Sprint" Żarówka-LKS "Skorpion" Wylów2:1
LUKS "Grunwald" Padew Narodowa-LKS "Sokół" Partynia5:2
LKS "Madras" Goleszów-LKS "Błękitni" Jaślany0:0


Wyniki 16 kolejki PALP (27.05.2007):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Janovia" Janowiec-LUKS "Grunwald" Padew Narodowa4:3 (2:0)
LKS "Apollo" Dulcza Mała-LKS "Madras" Goleszów3:0 (v.o.)
LKS "Błękitni" Jaślany-LKS "Sprint" Żarówka3:3
LKS "Skorpion" Wylów - LKS Dąbie7:3
LKS "Sokół" Partynia-LKS Zdziarzec0:3 (0:1)

Nasza Gazeta, nr 9-11 (15-17), czerwiec-sierpień 2007,

"W dniach 27 maja i 3 czerwca nasz zespół (red. LKS "Sprint" Żarówka) zmierzył się z dwoma silnymi drużynami, które zajmują wysoką pozycje w tabeli

27 maja LKS "Sprint" Żarówka zremisowala na wyjeździe, po bardzo zaciętym meczu, z Jaślanami 3:3. 3 czerwca na obiekcie sportowym w Żarówce, o godz. 16:00 odbył się mecz z wice - liderem ligi - Wylowem. <...>

Mecz zakończył się wynikiem 2:1."

Piotrek"



Wyniki 15 kolejki PALP (20.05.2007):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS Dąbie-LKS "Błękitni" Jaślany3:0
LKS "Janovia" Janowiec-LKS "Skorpion" Wylów3:0
LKS "Sprint" Żarówka-LKS "Apollo" Dulcza Mała3:0
LUKS "Grunwald" Padew Narodowa-LKS Zdziarzec2:3
LUKS "Madras" Goleszów-LKS "Sokół" Partnia0:3


Wyniki 14 kolejki PALP (13.05.2007):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Błękitni" Jaślany-LKS "Janovia" Janowiec0:3
LKS "Apollo" Dulcza Mała-LKS Dąbie6:2
LKS "Skorpion" Wylów-LUKS "Grunwald" Padew Narodowa6:2
LKS Zdziarzec<-LKS "Madras" Goleszów10:1
LKS "Sokół" Partnia-LKS "Sprint" Żarówka1:0


Wyniki 13 kolejki PALP (29.04.2007):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Madras" Goleszów-LUKS "Grunwald" Padew Narodowa0:0
LKS "Sprint" Żarówka-LKS Zdziarzec4:0
LKS Dąbie-LKS "Sokół" Partynia1:5
LKS "Skorpion" Wylów -LKS "Błękitni" Jaślany3:0
LKS "Janovia" Janowiec-LKS "Apollo" Dulcza Mała3:0

Nasza Gazeta, nr 9-11 (15-17), czerwiec-sierpień 2007,

"W IV kolejce rundy wiosennej PALP spotkały się drużyny naszej parafii: LKS Sprint Żarówka (faworyt meczu) oraz LKS Zdziarzec. Klub z naszej wioski był gospodarzem rozgrywek. Do meczu przygotowano świetnie stadion. Jak zwykle nie zawiedi kibice, którzy mocno dopingowali naszą drużynę. Doping poniósł naszych piłkarzy, którzy odnieśli wysokie zwycięstwo, aż 5:0. <...>

Army"



Wyniki 12 kolejki PALP (29.04.2007):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Madras" Goleszów-LKS "Sprint" Żarówka0:3
LKS "Apollo" Dulcza Mała-LKS "Skorpion" Wylów1:0
LUKS "Grunwald" Padew Narodowa-LKS "Błękitni" Jaślany0:3
LKS Zdziarzec -LKS Dąbie13:1
LKS "Sokół" Partynia-LKS "Janovia" janowiec2:1



Wyniki 11 kolejki PALP (22.04.2007):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Janovia" Janowiec-LKS Zdziarzec4:5 (3:3
LKS "Skorpion" Wylów-LKS "Sokół" Partynia3:0 (v.o.)
LKS Dąbie-LKS "Madras" Goleszów3:0 (v.o)
LKS "Sprint" Żarówka -LUKS "Grunwald" Padew Narodowa4:5
LKS "Błękitni" Jaślany-LKS "Apollo" Dulcza Mała4:0


Wyniki 10 kolejki PALP (26.04.2007):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Madras" Goleszów-LKS "Janovia" Janowiec1:4
LKS "Sprint" Żarówka-LKS Dąbie7:1
LUKS "Grunwald" Padew Narodowa-LKS "Apollo" Dulcza Mała2:2
LKS "Sokół" Partynia -LKS "Błękitni" Jaślany2:1
LKS Zdziarzec-LKS "Skorpion" Wylów:-1


Wyniki 9 kolejki PALP (05.11.2006):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LUKS "Grunwald" "Padew Narodowa-LKS Dąbie3:0 (v.o.)
LKS Zdziarzec-LKS "Błękitni" Jaślany5:1
LKS "Madras" Goleszów-LKS "Skorpion" Wylów0-1
LKS "Sokół" "Partynia-LKS "Apollo" "Dulcza Mała2-1
LKS "Sprint" "Żarówka-LKS "Janovia" Janowiec7-0


Wyniki 8 kolejki PALP (29.10.2006):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Janovia" Janowiec-LKS Dąbie2:1
LKS "Apollo" Dulcza Mała-LKS Zdziarzec1:1
LKS "Skorpion" Wylów-LKS "Sprint" Żarówka6:0
LKS "Błękitni" Jaślany-LKS "Madras" Goleszów3:0 (v.o)
LKS "Sokół" Partynia-LUKS "Grunwald" Padew Narodowa1:5


Wyniki 7 kolejki PALP (15.10.2006):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LUKS "Grunwald"" Padew Narodowa-LKS "Janovia" Janowiec3:0 (v.o)
LKS Dąbie-LKS "Skorpion" Wylów0:2
LKS "Sprint" Żarówka-LKS "Błękitni" Jaślany3:3
LKS "Madras" Goleszów-LKS Dulcza Mała1:0
LKS Zdziarzec-LKS "Sokół" Partnia4:3


Wyniki 6 kolejki PALP (08.10.2006):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Skorpion" Wylów-LKS "Janovia" Janowiec1:2
LKS Zdziarzec-LUKS "Grunwald" Padew Narodowa3:1 (1:1)
LKS "Apollo" Dulcza Mała-LKS "Sprint" Żarówka2-3
LKS "Błękitni" Jaślany-LKS Dąbie10-2
LKS "Sokół" Partnia-LKS "Madras" Goleszów1-1


Wyniki 5 kolejki PALP (01.10.2006):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS "Madras" Goleszów-LKS Zdziarzec1:2
LKS Dąbie-LKS "Apollo" "Dulcza Mała1:1
LKS "Grunwald" Padew Narodowa-LKS "skorpion" Wylów1:1
LKS "Sprint" Żarówka-"Sokół" LKS Partynia6:1
LKS "Janovia" Janowiec-LKS "Błękitni" Jaślany3:1


Wyniki 4 kolejki PALP (24.09.2006):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS Zdziarzec-LKS "Sprint" Zarówka2:4
LKS "Apollo" Dulcza Mała-LKS "Janovia" Janowiec4:2
LKS "Grunwald" Padew Narodowa-LKS "Madras" "Goleszów4:1
LKS "Sokół" Partynia -LKS Dąbie4:1
LKS "Błękitni" Jaślany-LKS "Skorpion" Wylów0:3


Wyniki 3 kolejki PALP (17.09.2006):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS Dąbie-LKS Zdziarzec0:2
LKS "Janovia" Janowiec-LKS "Sokół" Partynia0:2
LKS "Sprint" Żarówka-LKS "Madras" Goleszów2:1
LKS "Skorpion" Wylów-LKS "Aplollo" Dulcza Mała6:0
LKS "Błękitni" Jaślany-LUKS "Grunwald" Padew Narodowa2:0


Wyniki 2 kolejki PALP (10.09.2006):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS Zdziarzec-LKS "Janovia" Janowiec1:0
LKS "Madras" Goleszów-LKS Dąbie6:0
LUKS "Grunwald" Padew Narodowa-LKS "Sprint" Żarówka3:4
LKS "Apollo" Dulcza Mała-LKS "Błękitni" Jaślany4:0
LKS "Sokół" Partynia-LKS "Skorpion" Wylów1:2


Wyniki 1 kolejki PALP (03.09.2006):
Gospodarz  Goście Wyniki
------------------------------------- ------------------------------------ ------------
LKS Dąbie-LKS "Sprint" "Żarówka3:4
LKS "Janovia" Janowiec-LKS "Madras" Goleszów9:1
LKS "Skorpion" Wylów-LKS Zdziarzec2:1
LKS "Błękitni" Jaślany-LKS "Sokół" Partynia3:0
LKS "Apollo" Dulcza Mała-LUKS "Grunwald" Padew Narodowa3:4